Документи по програмі Work and Travel

Документи необхідні для того, щоб розпочати участь

Під час участі в програмі Work and Travel USA, кожен кандидат буде мати справу з документами, що підтверджують його право та легальність бути учасником. Документи по програмі Work and Travel умовно поділяються на дві групи - ті, що збираються та заповнюються ще на Україні, та ті, що необхідно буде отримати в США. Розглянемо все по порядку. Для розпочинання участі в програмі Work and Travel USA необхідно буде зібрати та принести до агентства наступні документи.

Це перші документи, яку необхідно зібрати для реєстрації:

  • Ксерокопія студентського квитка;
  • Ксерокопія заліковки
  • Ксерокопія першої сторінки закордонного паспорту(або внутрішнього, якщо на даний момент закордонного немає), та віз, якщо вони маються.
  • 4 фотокартки з посмішкою:) 3на4. Фотокартка обов'язково повинна бути на білому фоні. Лоб та вуши обов'язково повинні бути відкриті (довге волосся, або зачіску необхідно підколоти заколкою) - такові вимоги Посольства США;   
  • фото формата 5на5 
  • Резюме на англійській мові та анкета учасника програми (заповнюються у нас в офісі )
  • Оплата первой части программы $ 850


Для підтвердження легальності участі у програмі Work and Travel USA, кожен учасник буде мати справу з документами, які відносяться до діяльності Уряду США. Ці докумнети не треба збирати - їх отримує кожен кандидат вже в процесі участі. Розглянемо їх детальніше:

  1. Job-Offer - це основний документ в якому міститься інформація про вкансію та роботу на яку Ви поїдете до США. В Job-Offer, також, зазначено інформаію про умови оплати, опис роботи та всі інші додаткові дані. Job-Offer видається ще на Україні, майже одразу як Ви отримате бажану вакансію.

  2. Форма DS-2019 - це основний документ, що підтверджує те, що її власник є учасником програми Work and Travel USA. На основі форми DS-2019, учасники отримують візу J-1 в Посольстві США. Випуском форм DS-2019 займається Конгрес США, який щорічно визначає кількість студентів, які можуть приймати участь у програмах обміну. Після прийняття рішення, випускається відповідна кількість форм DS-2019 , які потім розповсюджуються по світу спеціальними організаціями - спонсорами програми Work and Travel USA.

  3. Віза J-1 - це віза учасника міжнародних програм студентського обміну. Кожен, хто їде в США по програмі студентського обміну (наприклад, по Work and Travel USA), спочатку проходить співбесіду в Посольстві США, де, на підставі доказу, підтверджує свою участь у програмі міжнародного обміну, та отримує візу J-1. Доказом для учасників програми Work and Travel USA виступає форма DS-2019. Після отримання візи J-1 учасник вільний перебувати в США весь період тривання програми.

  4. Форма I-94 - це картка обліку прибуття імігрантів до США. При в'їзді до США, ще в аеропорту, візовий офіцер пристеплює в паспорт форму I-94 та зазначує строк, протягом якого власник паспорту має право легально перебувати в США. Для учасників програми Work and Travel - крайній строк перебування - 1 вересня. При виїзді з США, форму I-94 забирають працівники аеропорту та передають до відповідної служби уряду США.

  5. SEVIS - це федеральна система обліку та перевірки студентів з інших країн, що перебувають в США по програмах міжнародного обміну. Фактично, SEVIS - це база даних іміграційної служби США, що дозволяє вести облік та історію перебування учасників програм обміну в США. Кожен учасник програми Work and Travel USA, по прибутті до Америки повинен самостійно зареєструватися в цій базі даних, де повинен засвідчити свої персональні дані, місця роботи та проживання. Зареєструвати SEVIS необхідно протягом 10-ти діб з моменту прибуття до США.

  6. Social Security Number - це картка з 9-ти значним номером, яку мають всі легальні робітники в Америці( в тому числі й ті, хто приїхав з закордону). Вона необхідна при прийнятті на будь-яку роботу, та використовується для стягування податків за працівника. Не дуже приємна річ, але хвилюватися не варто, адже всі учасники програми Work and Travel мають змогу повернути всі стягнуті податки після завершення участі в програмі, при поверненні на Україну.
  Як і у випадку з SEVIS, кожен учасник Work and Travel повинен самостійно податися в найближчий офіс Social Security, з метою її отримання. Слід мати на увазі, що подаватися на реєстрацію в Social Security необхідно лише після того як ти зареєструвався в SEVIS. Знайти найближчий офіс Social Security можна в списку адрес на сайті Уряду США.

  7. Health Insurance для Work and Travel USA - кожен наш студент отримує медичне страхування у США під час літнього стажування у Америці.

  8. Tax Refund - повернення сплачених податків у США після завершення программи.

Дуже корисна та необхідна інформація о Work and Travel USA

Персональная консультация
По вопросам поступления на программы стажировок, обращайтесь к МЕНЕДЖЕРАМ программы
По вопросам поступления на программы стажировок, обращайтесь к МЕНЕДЖЕРАМ программы
Маргарита Кузнецова
Маргарита Кузнецова
Персональный консультант
+38 (050) 786-55-50
(viber, what's up, telegram)

admissions@myworktravel.com

x
Яндекс.Метрика {/**/}